Movies
Ratings
23
Lord of WarRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0