Movies
Ratings
246
The OutlawsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0