Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0