Movies
Ratings
93
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
BoltRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 1.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0