Titles you rated
The Lake HouseRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
BasquiatRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 3.0
JawsRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0