Series
Ratings
49- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 3.5
- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5