Titles you rated
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
PianoRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- AlcatrazRated ★ 2.5