Movies
Ratings
42- Green DaysRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0