Movies
Ratings
19- DMZ,非武装地帯Rated ★ 4.0
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0