Series
Ratings
80
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.0