Movies
Ratings
542
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
What Women WantRated ★ 3.5
John Dies at the EndRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5