Movies
Ratings
536
ParasiteRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 3.5- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Borg vs McEnroeRated ★ 4.0