Titles you rated
Bring Me HomeRated ★ 0.5
VivariumRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Guide to Love and Fighting CapitalismRated ★ 5.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 5.0
Keep SteppingRated ★ 5.0
KajillionaireRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
#AfterMeTooRated ★ 5.0
HappeningRated ★ 5.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
Parallel MothersRated ★ 4.0
Sewing SistersRated ★ 5.0
AdamRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0- Memories in My FrameRated ★ 2.5
- 미안해하지 않았으면 좋겠어Rated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0- LOSTRated ★ 1.5
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0