Movies
Ratings
438
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BossRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
The Lost CityRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0