Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
Rebel RidgeRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 1.5
Drag Me to HellRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5