Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 1.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Wayward PinesRated ★ 3.5
Wayward PinesRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.5