Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.0
RedlineRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5