Titles you rated
No, Thank YouRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 4.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0