Movies
Ratings
512
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5