Series
Ratings
17
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Sherlock HoundRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5