Movies
Ratings
1113
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless NightRated ★ 4.0
Her Blue SkyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5