Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0