Titles you rated
AliensRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
YamakasiRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0