Titles you rated
Back in ActionRated ★ 3.5
Day ShiftRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
InfiniteRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.5
The Electric StateRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0