Series
Ratings
12
Chainsaw ManRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0