Movies
Ratings
3345
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
TallulahRated ★ 3.5
Dazed and ConfusedRated ★ 2.0
Effie GrayRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Devil's OwnRated ★ 3.5
GreaseRated ★ 4.0
The Stolen YearsRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 1.5
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 2.0
The RoadRated ★ 4.0
The Incredible Jessica JamesRated ★ 3.5
The Big SickRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0