Series
Ratings
137- LoveRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 2.5
Samurai GourmetRated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
ErasedRated ★ 2.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0- Madam SecretaryRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.0
LutherRated ★ 2.5
LutherRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
EasyRated ★ 3.0