Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- K for KimbapRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Rurouni KenshinRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0