Movies
Ratings
330
The PriestsRated ★ 3.0
Tale of TalesRated ★ 3.0
Where the Wild Things AreRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
LavaRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Victor FrankensteinRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0