Series
Ratings
44
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 0.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0