Movies
Ratings
737
Moonlit WinterRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 1.0
ChallengersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
Confessions of an Invisible GirlRated ★ 0.5
Love at First SightRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 2.0
Fujii Kaze Love All Serve All Stadium LiveRated ★ 4.0
Hoshino Gen Dome Tour "POP VIRUS" at Tokyo DomeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0