Movies
Ratings
434
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5