Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Pororo, The Snow Fairy Village AdventureRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
EpicRated ★ 2.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 4.0