Titles you rated
21Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.5