Titles you rated
FocusRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.5
ProtégéRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.5