Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0