Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
HerbRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0