Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0