Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0