Movies
Ratings
78
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0