Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
HulkRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0