Movies
Ratings
237
The Age of AdalineRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 3.0