Movies
Ratings
272
Tough as IronRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0