Titles you rated
Spider-ManRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 4.5
UpRated ★ 2.0- The CureRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 0.5
My BrotherRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 5.0