Titles you rated
The InfiltratorRated ★ 2.0
The DivideRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
ItRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0