Movies
Ratings
77
Slow VideoRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0