Titles you rated
BandidasRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
The BenchwarmersRated ★ 2.0
The Game of their LivesRated ★ 1.0
The FanRated ★ 4.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
GloveRated ★ 2.0
As OneRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0