Movies
Ratings
1137
AladdinRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5