Series
Ratings
625
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- Wonderful LifeRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Home Sweet HomeRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 3.5
The Flame's DaughterRated ★ 3.5
The Legend of Hao LanRated ★ 4.0
Prince of Lan LingRated ★ 3.0
The Eternal LoveRated ★ 2.5
The King of RomanceRated ★ 3.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 3.5
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 3.5