Movies
Ratings
21
Body HeatRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Happy EndRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Days of ThunderRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0